eBielizna erotyczna

Przydatne dla mężczyzn

Nowoczesne masażery

Prostata, czyli gruczoł krokowy to nadzwyczaj istotny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego ostre drażnienie może budzić uczucie silnego parcia na mocz i kłucia w okolicy żołędzi, jednakże już starożytni zaobserwowali, iż delikatna stymulacja (przez odbyt) kieruje do subtelnych wrażeń erotycznych.

Masażer prostaty to akcesorium służące do stymulacji stercza. Jest męskim odpowiednikiem damskiego wibratora i podobnie jak on umie dostarczyć wiele rozkoszy.

Masażery prostaty przybierają różne kształty i gabaryty. Wybór jest wielce obszerny, więc każdy winien wyszukać coś dla siebie. Spora część masażerów jest produkowana z neutralnych dla zdrowia tworzyw sztucznych, kształtowanych metodą wtryskową. Wytwórcy stawiają niewiarygodny akcent, żeby były pozbawione ftalanów; na koniec jest to nadzwyczaj intymny przedmiot.

Najprostsze modele dla wywołania stosownego efektu, wymagają obsługiwania ich ręcznie. W w wyższym stopniu zaawansowanych stymulatorach umieszczona jest mała wkładka wibracyjna zasilana bateryjnie, która daje alternatywę przeżycia niepowtarzalnych doznań.

Orgazm uzyskiwany za sprawą wibracyjnego stymulatora prostaty trudno skonfrontować z czymś innym. Czasem jest wielce intensywny, wprost obezwładniający, chociaż z początku może być nadzwyczaj subtelny. Jak w przypadku każdej zabawki erotycznej, pewien czas zajmie, zanim się do niej przyzwyczaimy i osiągniemy pożądany poziom ekstazy.